rafols8
-
Posts
44 -
Joined
-
Last visited
Reputation Activity
-
rafols8 got a reaction from Michper in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników
Prawda jest taka że sami się eliminujecie z czatu a później farmazonisz o jakichś innych grach RPG i shadow banach. Moderatorzy i tak się z wami łagodnie obchodzą w wielu sytuacjach a takie osobistości jak ty czy inne płaczki zamiast wziąć na klatę i się wylogować do życia to się zachowują jakby im nowe kredki w szkole zabrali. Spiman jak i inni moderatorzy robią to co do nich należy dbajac żeby nie było takiego kongo jak na engu co i tak nie jest łatwe przy ostatnim wysypie barwnych osobistości. Ścigasz się z inteligencją ale ci ewidentnie ucieka może ci się uda ją dogonić jak nauczysz się co to dystans do siebie i brak kija w dupie jeżeli sposób bycia spimana cie tak mocno razi w oczy. Bez pozdrowień
Baza pokedexu została zaktualizowana
-
rafols8 got a reaction from Zeus in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników
Prawda jest taka że sami się eliminujecie z czatu a później farmazonisz o jakichś innych grach RPG i shadow banach. Moderatorzy i tak się z wami łagodnie obchodzą w wielu sytuacjach a takie osobistości jak ty czy inne płaczki zamiast wziąć na klatę i się wylogować do życia to się zachowują jakby im nowe kredki w szkole zabrali. Spiman jak i inni moderatorzy robią to co do nich należy dbajac żeby nie było takiego kongo jak na engu co i tak nie jest łatwe przy ostatnim wysypie barwnych osobistości. Ścigasz się z inteligencją ale ci ewidentnie ucieka może ci się uda ją dogonić jak nauczysz się co to dystans do siebie i brak kija w dupie jeżeli sposób bycia spimana cie tak mocno razi w oczy. Bez pozdrowień
Baza pokedexu została zaktualizowana
-
rafols8 got a reaction from chinnol in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników
Prawda jest taka że sami się eliminujecie z czatu a później farmazonisz o jakichś innych grach RPG i shadow banach. Moderatorzy i tak się z wami łagodnie obchodzą w wielu sytuacjach a takie osobistości jak ty czy inne płaczki zamiast wziąć na klatę i się wylogować do życia to się zachowują jakby im nowe kredki w szkole zabrali. Spiman jak i inni moderatorzy robią to co do nich należy dbajac żeby nie było takiego kongo jak na engu co i tak nie jest łatwe przy ostatnim wysypie barwnych osobistości. Ścigasz się z inteligencją ale ci ewidentnie ucieka może ci się uda ją dogonić jak nauczysz się co to dystans do siebie i brak kija w dupie jeżeli sposób bycia spimana cie tak mocno razi w oczy. Bez pozdrowień
Baza pokedexu została zaktualizowana
-
rafols8 got a reaction from spiman417 in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników
Prawda jest taka że sami się eliminujecie z czatu a później farmazonisz o jakichś innych grach RPG i shadow banach. Moderatorzy i tak się z wami łagodnie obchodzą w wielu sytuacjach a takie osobistości jak ty czy inne płaczki zamiast wziąć na klatę i się wylogować do życia to się zachowują jakby im nowe kredki w szkole zabrali. Spiman jak i inni moderatorzy robią to co do nich należy dbajac żeby nie było takiego kongo jak na engu co i tak nie jest łatwe przy ostatnim wysypie barwnych osobistości. Ścigasz się z inteligencją ale ci ewidentnie ucieka może ci się uda ją dogonić jak nauczysz się co to dystans do siebie i brak kija w dupie jeżeli sposób bycia spimana cie tak mocno razi w oczy. Bez pozdrowień
Baza pokedexu została zaktualizowana
-
rafols8 reacted to Wrex96 in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników
Przy tych tekstach co czasami widziałem od Ciebie na czacie Tidus, to wcale się nie dziwię, że w końcu doczekałeś się wyciszenia.
Niejednokrotnie też odnosiłem wrażenie, że moderatorzy podchodzili zbyt delikatnie ignorując te wiadomości przez dłuższy czas.
Do pracy spimana nie mam zastrzeżeń, wystarczy ogarniać regulamin i mieć nieco oleju w głowie, żeby się dogadać, a też nie jest tak, że z byle powodu wali mutami na lewo i prawo. Najwięcej niestety narzekają ci co zazwyczaj mają coś za uszami.
-
rafols8 reacted to Bazingaa in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników
SPIMAN TO PRACOWITY CZŁOWIEK. NIE JEGO WINA ŻE NIE UMIESZ WYCZUĆ IRONII CZY SARKAZMU ITD.
WIĘCEJ LUZU I DYSTANSU ORAZ ZIELONOSCI GZGZ ZYCZY BAZYLEUSZ.
-
-
rafols8 got a reaction from MdSHBiR247 in 💰[$1,000] Bonus Clash: Bank Basher vs Boom! 🥊
casino:469575179924
-
rafols8 got a reaction from MdSHBiR247 in 🥇 $7,000 The Return of the King | VIP Slots 🎰
casino:468718785910
-
rafols8 got a reaction from DickFont in 🥇 $7,000 The Return of the King | VIP Slots 🎰
casino:468718785910
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
rafols8 got a reaction from DoppleGanger77 in 💰 [$2,000] Bonus Buy Battle - June
Duel at Dawn
rafols8
-