Jump to content

Cejman

Noob
  • Posts

    17
  • Joined

  • Last visited

Reputation Activity

  1. Ooo
    Cejman reacted to Katie94 in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników   
    nie mogłabym przejść obojętnie wobec słów które pewna osoba wyżej napisała o tym aby Nasz Moderator Spimi i uwaga cytat " Immediate and permanent removal of spiman417 from the Polish chat moderator team "

    Może zacznę najpierw od pierwszej sprawy tak jak Mista napisał kim jest moderator i odniosę się również do tego bo również chce się wypowiedzieć na ten temat 🫡

    Praca moderatora na czacie kasynowym odgrywa niezwykle istotną rolę w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania czatu oraz utrzymaniu wysokiego poziomu obsługi użytkowników po drugie moderator jest często pierwszą osobą, z którą kontakt mają gracze podczas korzystania z serwisu, dlatego jego działania mają bezpośredni wpływ na wizerunek kasyna oraz komfort uczestników gry i całej reszty(co jest bardzo ważne)

    Dzięki stałemu nadzorowi możliwe jest szybkie reagowanie na wszelkie przejawy obraźliwego zachowania użytkowników, spamu, prowokacji czy prób wprowadzania innych użytkowników w błąd

    A teraz co do cytatu który wyżej wstawiłam bo tak użytkownik napisał na temat Naszego Moda to wyjaśnię jasno i konkretnie aby było wszystko klarownie mianowicie .Jako ja również moderator Naszego Polskiego czatu popieram w 💯% ba nawet w 150% poparcie dla Spimana 

    Przez cały okres jego pracy jako moderatora dał się poznać jako osoba zaangażowana, aktywna i sprawiedliwa. Widać, że zależy mu na społeczności i poświęca swój czas, aby wszystko funkcjonowało jak należy i nie tylko on,ale całe team Naszych moderatorów 🙃
    Kolejna bardzo ważna sprawa

    📢 Dobrzy moderatorzy nie pojawiają się często. Potrzeba doświadczenia, cierpliwości i odpowiedniego podejścia do ludzi. Spiman posiada te cechy i dlatego uważam, że jego usunięcie byłoby błędem. Zasłużył na to, aby nadal pełnić swoją funkcję i wspierać społeczność na czacie  tak jak robił to do tej pory
    Spimi  od dłuższego czasu jest obecny w społeczności i zdobył doświadczenie, którego nie da się zastąpić z dnia na dzień. Potrafi rozmawiać z ludźmi, reagować na problemy i zachować profesjonalizm nawet w trudniejszych sytuacjach. Według mnie znajduje się na właściwym stanowisku, dobrze reprezentuje zespół moderatorów i powinien pozostać częścią tego zespołu również w przyszłości i będę go broniła jak i reszty 
    @spiman417 @mistaker @Michper  jesteście najlepsi ♥️

    Ps. A co do mute która osoba wyżej napisała oczywiście było zasłużone 👀
  2. Fire
    Cejman reacted to callix88 in Biggest KENO win.   
    maxxx
  3. Fire
    Cejman reacted to Not2brite in Biggest KENO win.   
    Nice bro good job!
  4. Eddie
    Cejman reacted to xkboots12 in Biggest KENO win.   
    wow that’s insane!!! my biggest was a 26x on 28.00 (728) lol 
  5. Eddie
    Cejman reacted to jay8ee in Biggest KENO win.   
    From 0.8$ to like 500
  6. Stonks
    Cejman reacted to gwey in Biggest KENO win.   
    my biggest win was 10 dollar 80x. Never happening again
  7. Doge
    Cejman reacted to ScottyBettin in Biggest KENO win.   
    What is keno?
  8. Fire
    Cejman reacted to FaKe979 in Biggest KENO win.   
    Gz!
  9. Fire
    Cejman reacted to jerrystake525 in Biggest KENO win.   
    coooool
  10. Pepe - Pray
    Cejman reacted to Piezzzz in Biggest KENO win.   
    Keno has never been good to me
  11. Fire
    Cejman got a reaction from EliteNoah in Biggest KENO win.   
    @EliteNoahoh, nice. My highest x500 was like 0.65$ ^^.  
     
     

  12. Ooo
    Cejman reacted to TJ17 in Biggest KENO win.   
    Wow, big win on the best game!
  13. Fire
    Cejman reacted to Goopies in Biggest KENO win.   
    Nice!! I hit a 6/6 one time for 700x
  14. Imposter
    Cejman reacted to PrkChpSndwch in Biggest KENO win.   
    I normally only do 10c or 20c usd because anything higher tends to rinse too fast
  15. Fire
    Cejman reacted to Megafreaky777 in Biggest KENO win.   
    Oh one time 0.75$ x 500 but lose all😅
  16. Fire
    Cejman reacted to ex0ook in Biggest KENO win.   
    i hit  350x on 1 dollar thats is max what i get but 1000 is coming 
  17. Fire
    Cejman reacted to Weeson in Biggest KENO win.   
    Congrats, nice win!
  18. Doge
    Cejman reacted to adhd_dad420 in Biggest KENO win.   
    nice
  19. Eddie
    Cejman reacted to coydog8 in Biggest KENO win.   
    dang
  20. Eddie
    Cejman reacted to VVP1337 in Biggest KENO win.   
    Not bad
  21. Fire
    Cejman reacted to N8dogg in Biggest KENO win.   
    710x - 9,10,11,17,18,19 - hit all 6 on a $1 bet 😊
  22. Pepe - Pray
    Cejman reacted to mcolby86 in Biggest KENO win.   
    That's a great win I like keno but I have nothing as close as that that would be a lovely day for me 
  23. Fire
    Cejman reacted to mistaker in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników   
    Czytam ten temat i odnoszę wrażenie, że niektóre osoby nie rozumieją czym jest moderacja czatu.
     
    Zacznę od sprawy mniej oczywistej dla każdego, ale chyba najważniejszej. Czat hazardowy jest najtrudniejszym czatem do właściwej jego moderacji. Dlaczego? Ponieważ z hazardem wiążą się bardzo silne emocje i bardzo duże pieniądze, wywołuje to naturalnie emocjonalne wypowiedzi. Musicie zrozumieć, że pobudzonych naturalną adrenaliną ludzi jest niezwykle trudno utrzymać w ramach zasad. Jednak to nasza (moderatorów) praca codzienna. Nie da się tego do niczego porównać. Każdy z was ma zupełnie naturalne odruchy wypowiedzi, które są pełne emocji chwili. Ale to my jako moderatorzy mamy zawsze mieć emocje na wodzy? Nie, nie da się tak! Dostajemy dziesiątki gróźb dziennie (my i nasze rodziny), są użytkownicy którzy nas chcą szantażować, wymuszać coś na nas, itd. To nie jest takie proste jak się wydaje. 
    Mimo to dalej od lat jesteśmy z wami, prosimy administrację o większe rollhunty (nie musimy tego robić, możemy to w każdej chwili ograniczyć do 1-2 osób), wybieramy firendlychatterów - myślicie że to proste jest? NIE NIE JEST!!!
    Będąc na czacie i oceniając moda oceńcie samego siebie w jego roli. Zobaczcie czy jak "dostajecie mandat od policjanta" możecie się do niego uśmiechnąć i podziękować?! Czy to umiecie? NIE WIEM!!! My jesteśmy ludźmi. Mamy swoje codzienne problemy, mamy swoje życia. Żyjemy z groźbami od niektórych czatowiczów CODZIENNIE!!! Nie wiemy tego czy nie trafi się jakiś psychiczny który to spełni. Mamy chodzić na policję i to zgłaszać? Bez sensu! 
    Zobaczcie. Udało się NAM WSZYSTKIM!! stworzyć coś na pozór niemożliwego. Mamy fajny czat. Doceńcie to! Schowajcie czasem dumę do kieszeni i pomyślcie, że tak naprawdę jesteśmy częścią czegoś większego.  Czy możemy stracić nasz czat? Tak możemy jak nie będziemy społecznością. Nic nie jest wieczne.
    Pozdrawiam czatowicze 🥰
     
  24. Pepe - Juiced
    Cejman reacted to zwazdr in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników   
    te skargi nic nie daja xd nie ma co sie pocic nawet 🤣
  25. Ooo
    Cejman reacted to liliankaa in Moderator spiman417 na PL czacie – doświadczenia i opinie użytkowników   
    Moderator typu - tragiczny, bajer chyba dobrze liże tam pod stołem ze tak się pucuje XD atakuje, "prowokuje" - w sensie podżegania do czynów zabronionych na czacie, podkręca dziwne tematy byle tylko uzyskać oczekiwany dla siebie efekt - odpowiedzi, po czym banuje za nie.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy Terms of Use