Hej tak jak w tytule…. Czytałam warunki wzięcia udziału w jednym z challenge. Wśród nich jest posiadanie minimum 10 postów. Nie bardzo rozumiem… czyli wątków? Odpowiedzi? Czy jak?
Wasz pomysł?? Co tu zgarnąć jak balans 0,00??? Weekly raffle, jakieś forum gdzie bonusy dla każdego z linku do odbioru na zasadzie kto pierwszy a nie z wymaganiami obrotu?? Discord? Jakieś nagrody za udzielanie się? Jest coś takiego?
Przez miesiąc jestem na minusie
-2076$ a w przeliczeniu na PLN?
A Wy jak tam?
Plinko dziś mi się ładnie układali a tu brak środków.
Może jakas zarobiona osóbka podaruje mi napiwek na farta? 🫢😁😶
Szczęść Boże! 🫢
Stake id: dorotap5121
Mnożnik x1000?
Mój na stawce 8pln x1000
8000pln w 10 minutach gry.
Później z 3 razy trafiłam mnożnik x1000 już na stawce 1pln, 2pln
I... Teraz ani razu od kilku msc