Jump to content

Szczegółowe omówienie zasad czatu


mistaker
 Share

Featured Comment

  • Moderator

Witam, poniżej zamieszczam wierne tłumaczenie szczegółowych zasad czatu.

1) Nie spamuj, nie nękaj ani nie obrażaj innych użytkowników.

Unikaj używania CAPS. - Spam to każda nieistotna lub nieodpowiednia wiadomość wysłana w Internecie do dużej liczby odbiorców.

Nękanie (w tym przypadku cybernękanie) wysyłanie nieodpowiedniej informacji o osobie – rasizm, szowinizm, seksizm lub jakiekolwiek nieodpowiednie komentarze dotyczące wykształcenia bądź wyglądu.

Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum. Bądź przyjazną i wesołą osobą, na którą wszyscy czekają na czacie. Zdobywaj przyjaciół, a nie wrogów.

*Dodatkowa uwaga: dziewczyny też lubią się tutaj bawić, więc sprawmy, by czuły się jak królowe, a nie przedmioty.

Nadużywanie różnych czcionek i symboli może spowodować wyciszenie - zaśmiecanie czatu w jakikolwiek sposób jest zabronione.

**Nie udostępniaj danych osobowych innych graczy i siebie! - Szanuj prywatność innych graczy. Opublikowanie jakichkolwiek danych osobowych innego gracza spowoduje wyciszenie; obejmuje to imiona/nazwiska, e-maile, linki do mediów społecznościowych, adres, numer telefonu i wszelkie inne informacje, które mogą zagrażać prywatności użytkowników.

Zabronione jest zapraszanie użytkowników do korespondencji na zewnętrznych komunikatorach (Telegram, Discord, WhatsApp itp.), a także zapraszanie ich do grup na wspomnianych mediach społecznościowych i komunikatorach internetowych. Zabronione jest również rozpowszechnianie tam jakichkolwiek danych osobowych i kontaktowych graczy.

2) Nie błagaj, nie proś o pożyczki, deszcze, napiwki lub podwojenie monet. Jednym z najczęstszych powodów wyciszenia ludzi jest prośba o fundusze. Lepiej jest zrobić depozyt, odbierać doładowanie (reload) lub poczekać na losowy napiwek od naszych przyjaznych administratorów, moderatorów, menedżerów społecznościowych i pomocy technicznej. Jeśli będziesz prowadzić konstruktywnie rozmowy, Rain-bot nagrodzi Cię losowym napiwkiem.

Podwojenie monet - oznacza zainwestowanie w kogoś, kto będzie dla ciebie grał, a następnie zwróci ci środki. Jeśli ktoś z zespołu pomocy, moderatorów lub menedżerów społeczności zauważy, że tak się dzieje, możesz zostać wyciszony.

Jeśli na czacie używasz wielu kont podczas deszczów od moderatorów/członków wsparcia/administratorów/użytkowników, zastrzegamy sobie prawo do wyciszenia jednego z twoich kont.

Jeśli zauważymy, że biernie błagasz o fundusze, zwłaszcza po pojawieniu się Rain-bota, zachowujemy sobie również prawo do wyciszania Ciebie i użytkowników, którzy są tam tylko z tego powodu, aby zbierać deszcze.

Do moderatorów/członków wsparcia/administratorów należy ocena danej sytuacji biernego błagania. Oni podejmują odpowiednie działanie.

Wklejenie adresu wpłaty/wypłaty na czacie również będzie uważane za bierne błaganie, wypadek lub nie, więc bądź ostrożny.

Nie dziękuj też Rain-bot'owi - bot nie ma uczuć.

Dawanie napiwków tym, którzy aktywnie obstawiają/są w trakcie gry lub na karcie HR, aby przyciągnąć ich uwagę i oczekując w zamian większego napiwku, również należy do kategorii biernego błagania.

3) Nigdy nie używaj kont alternatywnych (altów) na czacie. Jest surowo zabronione. Alternatywne konta (alty) nie mogą być używane na czacie, a zwłaszcza jeśli twoje główne konto jest wyciszone - jest to uważane za unikanie wyciszenia. Wybierz jedno konto i używaj go na czacie, żadne wyjątki nie będą tolerowane. Jeśli złapiemy Cię z alternatywnym kontem na czacie, zastrzegamy sobie prawo do wyciszenia obu Twoich kont.

4) Unikaj podejrzanych zachowań, które mogą być postrzegane jako potencjalne oszustwa lub nadużycia. Za podejrzane zachowanie uważa się również proszenie ludzi o przesłanie wiadomości e-mail, oferowanie kontaktu przez  Telegram/Discord/WhatsApp/inne formy komunikacji poza witryną.

Podszywanie się pod innych użytkowników jest surowo zabronione!!! Używanie dobrze znanych odmian nazwy użytkownika i/lub zmiana jednej litery lub cyfry w celu odwrócenia uwagi będzie uważane za poważne wykroczenie. Takie konta zostaną całkowicie wyciszone, ponieważ jest to nadużycie i podejrzana aktywność, która może być oszustwem lub zwodzić innych.

Zabronione jest rozmawianie/promowanie jakiejkolwiek usługi, takiej jak VPN, lub jakiegokolwiek schematu omijania regulaminu w obszarach zastrzeżonych przez ToS.

5) Nie angażuj się (w żaden sposób) w żadne formy reklamy, handlu, sprzedaży, kupowania lub oferowania usług. (Konta będące przedmiotem takiego obrotu są trwale wyciszone). - Witryna Stake służy tylko i wyłącznie do grania w gry, które oferuje.

Nie zamieszczaj linków reklamujących jakiekolwiek produkty, ponieważ nasza strona nie obsługuje tego typu działalności. To samo dotyczy Forum – nie jest to platforma handlowa, a personel nie będzie angażował się w żadne transakcje dokonywane między graczami w żaden sposób. Ponadto, jeśli stwierdzimy, że używasz kupionego konta, konto otrzyma trwałe wyciszenie.

6) Zakazane jest prowadzenie dyskusji na temat Twitcha lub innych podobnych platform. Nie możesz prowadzić rozmów o Twitch lub innych podobnych platformach. Nie możesz też publikować ani promować linków do Twoich transmisji lub nazw użytkowników (Twitch, YouTube lub inna alternatywna platforma strumieniowa).

Mówienie, że jesteś „na żywo” lub zapraszanie graczy na czacie do dołączenia do Twojego streamu jest również surowo zabronione. Pamiętaj, aby zaprosić graczy spoza platformy Stake do dołączenia do witryny, w przeciwnym razie możesz zostać wyciszony bez ostrzeżenia, jeśli zauważymy, że powtarzasz to wykroczenie.

7) Nie używaj usług skracania adresów URL. Zawsze przesyłaj prawdziwy link. - Jeśli udostępniasz link znajomym na czacie, opublikuj pełny link, a nie jego skróconą wersję. Proszę nie publikować linków polecających na czacie, jest to ograniczone tylko do podpisów na forum i tylko do linków polecających Stake.

😎 Używaj odpowiedniego języka w wyznaczonych pokojach regionalnych. Czat "wyzwanie"  i czat sportowy uważane za kanały anglojęzyczne, ale z nieco większą tolerancją na małe "wykroczenia językowe", które mogą wystąpić. Okazjonalne "wykroczenia językowe" mogą się od czasu do czasu zdarzać również na zwykłych kanałach językowych, ale nie mogą być nawykiem.

Właściwy język jest również ważny na forum, istnieje wiele podsekcji regionalnych. Tam możesz używać odpowiedniego języka. 

 

Dziękuję za zapoznanie się z treścią uszczegółowienia i życzę wysokich wygranych 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Moderator
5 minutes ago, taktycznywojtek said:

rozumiem, ale za każdym razem inny bet przegrany, do różnych osob pisanych, może chyba nie byc spamem, rozumiem, że stricte zasady pod wklejanie nie trafionych betów nie ma?

dozwolone jest wklejanie betów przegranych, ale w przypadku uporczywego spamowania w celu farmienia deszczów będzie to złamanie zasad - rain farming

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...